Uroczyste zakończenie roku akademickiego SUTW – 2025 / 2026r

W dniu 19 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie rozpoczęła część oficjalna, podczas której podsumowano działalność minionego roku, dziękując słuchaczom, wykładowcom oraz wszystkim osobom wspierającym działalność SUTW.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne chóru oraz koncert gry na organkach, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Był także czas na podziękowania, wspomnienia oraz wyrazy uznania za zaangażowanie i aktywny udział w życiu uczelni.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkali się przy wspólnym poczęstunku. W miłej i serdecznej atmosferze prowadzono rozmowy, dzielono się wrażeniami oraz planami na kolejny rok akademicki.