Centralny Klub Pacjenta w Ustroniu

Z przyjemnością uczestniczyliśmy w Centralnym Klubie Pacjenta w Ustroniu w dniu 20.06.26r. Było to bardzo wartościowe wydarzenie, które w ciekawy i przystępny sposób połączyło profilaktykę zdrowotną, edukację oraz możliwość wykonania bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami.

Bogaty program wykładów, spotkań oraz stoisk informacyjnych pozwolił uczestnikom poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia, profilaktyki i nowoczesnych metod dbania o zdrowie. Dużym atutem wydarzenia była doskonała organizacja oraz życzliwa atmosfera sprzyjająca rozmowom i wymianie doświadczeń.