METAMORFOZA PAŃ!

Drogie Koleżanki Studentki UTW Skoczów, jak Wam wiadomo 15.11.2022 odbyło się uroczyste losowanie wybranek na Metamorfozy. Jako pierwsza w dniu 30.11.2022 odbyła się metamorfoza fryzury u p. Alicji Cieślar. Nowa fryzura jest dziełem p.Darii Żbik.

Drugą metamorfozę przeprowadzono na dłoniach p.Urszuli Boryczki w dniu 7.12.2022. Dobrą robotę wykonała p. Agnieszka Sobańska Chrapek w swoim studio.

I ostatnia 3 metamorfoza została przeprowadzona na Dorocie Trzaskacz w dniu 12.12.2022 w butiku”Marusha”. Całość przygotowały wraz z próbą panie Katarzyna Płachno i Stanisława Przybyła.

Video i zdjęcia autorstwa pani Teresy Nowackiej.

Chciałabym bardzo podziękować koleżankom,które pomogły mi w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia, Grażynie Ruckiej, która zorganizowała fryzjera, Tereni Nowackiej, która całość okrasiła zdjęciami i filmem oraz naszej nieocenionej Sonii Gustowskiej, dzięki której możecie to oglądać, a na pomoc której zawsze możemy liczyć. Teraz czas na Was Drogie Panie, oglądajcie, oceniajcie, komentujcie, a jeżeli się Wam spodoba to może na wiosnę…I trzeba też coś, robić dla naszych Panów.