Seniorzy aktywnie w miesiącu maj!

1 maja studenci SUTW sekcji rowerowej zaliczyli pierwszą wycieczkę do Ochab, natomiast 13 maja drugą do Brennej. Były to udane wycieczki rowerowe.

W dniach 8 i 22 maja miały miejsce marsze sekcji nordic walking. Grupa zaliczyła przepiękny spacer po Ustroniu oraz górę Chełm w Goleszowie. W obu wypadach towarzyszyła studentom wspaniała pogoda.

W dniu 24 maja odbyła się wycieczka górska, na trasie Brenna Leśnica, Grabowa Stary Groń Brenna. Choć widoczność słaba wszyscy uczestnicy byli zadowoleni!

Tego samego dnia miał również miejsce wyjazd do Koszęcina na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, który był połączony z aktywizacją seniora. Liczna grupa naszych studentów wzięła udział w dniu seniora.

4 i 18 maja miały miejsce wykłady z kosmetologii, studentki poznały kolejne tajniki dbania o siebie.

18 maja odbył się koncert Rafała Blechacza – Laureat Konkursu Chopinowskiego wystąpił na scenie Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie i zachwycił interpretacją utworów Johanna Sebastiana Bacha, Ludwiga Van Beethovena, Cesara Francka i Fryderyka Chopina.

autor foto: Teatr im. A.Mickiewicza w Cieszynie

26 maja w BCK-u odbył się MY WAY wieczór przygotowany przez Krystynę Jandę z okazji jej 70. urodzin. Opowieść o jej wczesnych latach, początkach kariery, przyjaciołach, budowie Teatru Polonia i Och -Teatru. Wspomnienia i aktualności w formie monologu scenicznego.

grafika: BCK

19 maja odbył się wykład mgr Haliny Szotek na temat „100lecia Klubu Sportowego w Skoczowie”, natomiast zapraszamy na kolejny wykład:

29 maja odbędzie się marsz nordic walking – 8km do Pogórza przez stawy i las, zbiórka 9:00 przy piekarni Grygier w Skoczowie – serdecznie zapraszamy!

Odbywają się również regularnie zajęcia z gimnastyki i aqua aerobiku w ramach dotacji Starostwa Powiatowego!

Maj wciąż trwa – zapraszamy do udziału! Zajęcia stałe w zakładce – „sekcje”.