II REGIONALNY TURNIEJ GIER I ROZRYWEK UMYSŁOWYCH SENIORÓW BRENNA 2024

W dniu 6.03.2024r grupa sekcji gier towarzyskich wzięła udział w II Regionalnym Turnieju Gier i Rozrywek Umysłowych Seniorów Brenna 2024. Turniej ten zorganizowano w ramach programu fundacji Orlen ” Moje miejsce na ziemi” i sfinansowano ze środków tej fundacji uzyskanych z grantu za projekt : „Sprawny umysł, zdrowe ciało -czy to mało? „

Do udziału w turnieju zaproszono również grupy z Cieszyna, Ustronia i Strumienia.

Nasza drużyna Skoczowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zdobyła złoty puchar i I miejsce w turnieju. Podczas trwania turnieju pomimo rywalizacji panowała bardzo dobra atmosfera . Był czas na relaks, śpiewy, ćwiczenia i wspólne dla wszystkich Kalambury. Dziękujemy organizatorom Stowarzyszeniu UTW w Brennej za świetną i profesjonalną organizację Turnieju.

Jesteśmy dumni z naszych zawodników i zachęcamy do wspólnej zabawy w ramach zajęć w naszym uniwersytecie.